ПНПУ імені В. Г. Короленка підписав угоду з компанією TA-DA!
26 квітня 2023 р. відбулася робоча зустріч керівництва Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та представників мережі супермаркетів TA-DA!, під час якої було підписано меморандум про співпрацю.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-41-1024x768.jpg)
Меморандум передбачає об’єднання зусиль в організації і проведенні спільних наукових досліджень і консультацій, реалізації науково-дослідних проєктів і програм, розробок з актуальних проблем у галузі інформаційних технологій, економіки, менеджменту, участі у наукових та інноваційних проєктах, організації і проведенні наукових заходів тощо.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-39-1024x768.jpg)
Ректорка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Марина Гриньова окреслила переваги університету як потужного освітнього центру регіону, наголосила на важливості розширення партнерських взаємин, висловила зацікавленість у залученні представників компанії як зовнішніх стейкголдерів.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-38-1024x768.jpg)
Технічний директор компанії TA-DA! Олександр Трохименко представив основні напрями діяльності компанії як такої, що активно розвивається. Виконавчий директор Євген Бойко висловив зацікавленість у співпраці з підготовки вмотивованих і конкурентоспроможних фахівців, звернувши увагу на важливість навчання впродовж життя.
HR менеджерка Ірина Марчук відзначила, що чимало працівників компанії TA-DA!, зокрема тих, що працюють на керівних посадах, є випускниками ПНПУ імені В. Г. Короленка, і висловила надію на подальшу плідну співпрацю з університетом.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-30-1024x768.jpg)
До обговорення перспектив співпраці долучилися також очільниця факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки Тетяна Барболіна, декан факультету природничих наук та менеджменту Сергій Новописьменний.