Відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики у вищій школі для магістрантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки денної форми навчання
26 лютого 2024 року відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики у вищій школі для студентів І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки денної форми навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, яка проходить з 26.02.2024 р. до 22.03.2024 р. на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/foto-1-5.jpg)
Факультетський керівник, доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Хоменко Алла Василівна ознайомила майбутніх викладачів вищої школи з основними завданнями й змістом практики, особливостями підготовки звітної документації, критеріями оцінювання та формою підсумкового контролю. Також зі студентами-практикантами дистанційно було проведено інструктаж з техніки безпеки та охорони праці.
В ході конференції відбулися індивідуальні консультації магістрантів з керівником практики: здійснено орієнтовне планування навчально-методичної, наукової та виховної діяльності майбутніх викладачів вищої школи. На освітній платформі Google Classroom розміщено всі необхідні навчально-методичні матеріали для студентів-практикантів, визначено терміни подання звітної документації. Під час проведення настановчої конференції магістранти ставили питання, активно обговорювали значення виробничої педагогічної практики у вищій школі для набуття професійної компетентності з обраної спеціал