Магістранти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки успішно склали атестаційний іспит і захистили кваліфікаційні роботи
Всупереч складній ситуації в нашій країні на фізико-математичному факультеті Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулися атестаційні іспити для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_151216-461x1024.jpg)
22 грудня 2022 р. магістранти групи ПВШ-61 спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки освітньо-професійної програми «Освітні, педагогічні науки» успішно склали атестаційний іспит з професійної підготовки. Іспит відбувся у кімнаті-музеї імені М. Остроградського ПНПУ імені В. Г. Короленка.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_150550-461x1024.jpg)
До складу атестаційної комісії увійшли доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Володимир Мокляк (голова комісії), доктор педагогічних наук, професор Олена Ільченко, доктор педагогічних наук, доцент Леся Петренко і зовнішній стейкголдер доктор педагогічних наук Наталія Кононец.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221222_150824-461x1024.jpg)
До білетів були включені питання з профільних дисциплін – Педагогіка і психологія вищої школи, Методика викладання у вищій школі, Андрагогіка в системі педагогічних наук, Педагогічні технології навчання і виховання у вищій школі.
28 грудня 2022 р. магістранти – майбутні викладачі – успішно захистили магістерські дослідження, які були апробовані під час міжнародної конференції «Реформування вищої освіти в контексті забезпечення сталого розвитку суспільства» (присвяченої 30-річчю аспірантури та докторантури ПНПУ імені В. Г. Короленка) та інших наукових заходах.
В умовах воєнного стану магістранти, попри всю складність сьогодення, наполегливо навчалися та здобували нові знання, виявляючи мужність і рішучість. Атестаційна комісія відзначила найкращі відповіді й магістерські дослідження Євгенії Дорошенко, Олени Петращук, Тетяни Панасенко. Голова і члени атестаційної комісії сердечно привітали магістрантів і побажали їм подальших звершень.
Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка пишається своїми випускниками!
ТРИМАЄМО НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ФРОНТ!