Викладачі педагогічного університету зустрілися з нащадками Григорія Ващенка

12 травня 2022 р. відбулася зустріч завідувача кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Володимира Мокляка та доцентки Лесі Петренко із представниками роду Григорія Ващенка.  Музей Григорія Ващенка, який діє в нашому університеті, відвідали правнук видатного педагога, доктор технічних наук, професор Віктор Шостак та його син Андрій Шостак. Шановні гості ознайомилися з експозиціями музею: біографічними відомостями про педагога, роками вчительської праці Г. Ващенка, а також періодом діяльності в Полтавському вчительському інституті. Віктор Володимирович поділився цікавими деталями з історії родини Ващенків та розповів, що неодноразово у рамках робочих візитів бував у Мюнхені (Німеччина), де мав змогу відвідати могилу Григорія Ващенка.