День відкритих дверей на фізико-математичному факультеті
16 квітня 2022 року у рамках Дня відкритих дверей університету фізико-математичний факультет радо вітав майбутніх абітурієнтів в онлайн-форматі.
Зі вступним словом до гостей звернулася декан фізико-математичного факультету, доктор фізико-математичних наук Тетяна Барболіна, яка охарактеризувала спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється фахівців.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/image-2.png)
До презентації спеціальностей долучилися завідувачі кафедр та провідні викладачі факультету Володимир Мокляк, Олег Саєнко, Сергій Степаненко, Володимир Іванко, Олена Кривцова, Григорій Кузьменко.
Учасники зустрічі мали можливість милуватися картинами, створеними з графіків функцій, та взяти участь у «вирощуванні» квітів за допомогою формул, випробувати свій педагогічний хист у вирішенні педагогічних ситуацій та долучитися до віртуальних фізичних експериментів, познайомитися зі студентськими програмними розробками та позмагатися в економічній вікторині.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/image-3.png)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/image-4.png)
До заходу також долучилися студенти факультету. Зокрема, студентка першого курсу спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) запропонувала присутнім випробувати себе у розв’язуванні математичних головоломок.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/image-5.png)
У ході зустрічі присутні також отримали вичерпні відповіді на актуальні питання щодо вступу на спеціальності факультету.
Зичимо успіхів абітурієнтам у вступній кампанії та чекаємо їх на фізико-математичному факультеті Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.