На фізико-математичному факультеті започатковано онлайн-проєкт для майбутніх абітурієнтів
На фізико-математичному факультеті Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка у рамках профорієнтаційної роботи та з метою надання адресної кваліфікованої допомоги старшокласникам у підготовці до складання національного мультипредметного тестування запроваджено цікавий онлайн-проєкт: цикл вебінарів, тематика яких відповідає програмі цьогорічного тестування випускників закладів загальної середньої освіти з освітньої галузі «Математика».
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/foto1.jpg)
До проведення щотижневих вебінарів залучені викладачів кафедри загальної фізики і математики та кафедри математичного аналізу та інформатики. Високий рівень фахової підготовки викладачів, великий досвід практичної роботи у полтавських гімназіях і ліцеях, творче володіння методикою навчання математики, а також ораторська майстерність спрятимуть успішній комунікації із старшокласниками. Пілотний вебінар як один із заходів Дня відкритих дверей відбувся 16 квітня. Учасниками вебінару стали близько ста одинадцятикласників Полтавського регіону.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/foto2.jpg)
З вітальним словом до старшокласників звернулася очільниця фізико-математичного факультету Тетяна Барболіна, яка відзначила, що минулорічна практика проведення вебінарів з підготовки учнів до ЗНО виявилась успішною, тому на факультеті ухвалили рішення про започаткування циклу вебінарів задля системного викладу базових тем шкільного курсу математики, включених до програми НМТ.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/foto3.jpg)
Перше заняття, присвячене функціональній змістовій лінії курсу алгебри, провела доцентка кафедри загальної фізики і математики Любов Черкаська. У режимі інтерактиву викладачка розглянула основні теоретичні моменти навчального матеріалу, зупинилась на «тонких» моментах теми, вказала на типові помилки учнів.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/04/foto4.jpg)
Особливий інтерес аудиторії та жваве обговорення викликало розв’язування вправ, пропонованих на ЗНО з математики у попередні роки. Учасники вебінару подякували за змістовне і конструктивне заняття і висловили бажання систематично долучатися до онлайн-зустрічей. Заняття сприяють ґрунтовній математичній підготовці старшокласників і допомагають належним чином підготуватися до національного мультипредметного тестування.
Запис вебінару можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Xvk-zaRrY_0
Наступні вебінари відбуватимуться щосуботи о 12.00 (ідентифікатор Zoom-конференції 2773436651, код доступу 2022).