На фізико-математичному факультеті відбулися онлайн-гостини для абітурієнтів

31 березня 2021 р. фізико-математичний факультет Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка запросив на онлайн-гостини майбутніх вступників. Захід відбувся у форматі відеоконференції.

Зі вступним словом до гостей звернулася декан факультету доктор фізико-математичних наук Тетяна Барболіна, яка ознайомила із загальними відомостями про факультет, охарактеризувала спеціальності, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

На особливостях вступної кампанії 2021 р. закцентував увагу відповідальний секретар приймальної комісії Олексій Хорольський. Також на конференції виступили завідувачі кафедр та представники студентського самоврядування.

Завершилася конференція відповідями на запитання гостей щодо особливостей вступної кампанії для різних категорій вступників, умов навчання на факультеті.