27 червня 2023 р. відбулося чергове засідання робочої групи з оновлення освітньо-професійної програми «Середня освіта (Інформатика)» спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

У засіданні взяли участь гарантка освітньої програми, доцентка кафедри математичного аналізу та інформатики Оксана Дмитрієнко та члени робочої групи: докторка фізико-математичних наук, доцентка, очільниця факультету компютерних наук, математики, фізики та економіки Тетяна Барболіна; кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри математичного аналізу та інформатики Тетяна Баранник; здобувачі освіти Антон Крутських та Богдан Вільницький, а також стейкголдер – заступниця директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області» Анна Головань.

На засіданні обговорили ключові питання, пов’язані з оновленням освітньої програми. Гарантка Оксана Дмитрієнко підкреслила особливості ОП, озвучила основні напрями оновлення освітньої програми на 2023 р.

Під час зустрічі обговорили структуру освітньо-професійної програми, перелік запропонованих освітніх компонент, особливості проведення навчальних та виробничих практик магістрантів та результати моніторингу учасників освітнього процесу і зовнішніх стейкголдерів щодо якості освітніх програм.

Тетяна Барболіна наголосила, що розробниками освітньо-професійної програми ураховано вимоги наказу Міністерства освіти і науки України від 11 листопада 2022 року № 1006 «Деякі питання розміщення державного (регіонального) замовлення, поєднання спеціальностей (предметних спеціальностей), спеціалізацій та присвоєння професійних кваліфікацій педагогічних працівників закладами фахової передвищої, вищої освіти». Допуском до професії є наявність академічної і професійної кваліфікації: магістр середньої освіти (Інформатика). Вчитель інформатики, викладач закладу фахової передвищої, вищої освіти.

Члени робочої групи, які відповідають за оновлення освітньо-професійної програми «Середня освіта (Інформатика)», одностайно високо оцінили проєкт освітньої програми на 2023 рік в його представленій редакції і висловили підтримку щодо його реалізації в освітньому процесі.

Учасник робочої групи, Тетяна Баранник, запропонувала затвердити освітню програму «Середня освіта (Інформатика)» другого (магістерського) рівня вищої освіти для студентів, які вступатимуть у 2023 році, з урахуванням висловлених рецензентами думок. Ця пропозиція була підтримана всіма присутніми одноголосно.

Під час заключного слова гарантка освітньо-професійної програми «Середня освіта (Інформатика)» Оксана Дмитрієнко, висловила свою подяку магістрантам, роботодавцям і викладачам за участь у засіданні робочої групи.