Виробнича педагогічна практика зі STEM-освіти на факультеті комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки

З 8 травня 2023 р. до 2 червня 2023 р. у магістрантів денної форми навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки освітньо-професійної програми «Теорія і практика STEM-освіти» триває виробнича педагогічна практика зі STEM-освіти, яка проходить на базі комунального закладу «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області».

Зокрема, на третьому тижні практики магістранти допомагають готувати учнів до всеукраїнського конкурсу з робототехніки, який відбудеться 27 травня 2023 р. Здобувачі вищої освіти мають змогу комунікувати з учнями гімназії, вдосконалити компетентності роботи з конструкторами LEGO, програмним забезпеченням Spike Prime, а також розв’язувати складні задачі виконання місій з робототехніки на ігровому полі.

Щиро зичимо перемоги учням на конкурсі, а здобувачам вищої освіти – невпинного професійного зростання!