Випуск магістрів фізико-математичного факультету 2021 року

03 лютого 2022 року на фізико-математичному факультеті ПНПУ імені В. Г. Короленка відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів.

Випускників привітали проректор з наукової роботи Василь Фазан, декан фізико-математичного факультету Тетяна Барболіна, а також доцент кафедри загальної фізики і математики, декан факультету у 2003-2020 роках Юрій Москаленко.

У промовах пролунали побажання, щоб отриманий диплом магістра наблизив кожного до реалізації поставлених цілей, щоб підтримка друзів супроводжувала усі справи, щоб професійний шлях був успішним і привів до нових звершень, а також заклик не забувати фізматівську родину.

Найактивніших студентів відзначив грамотами за успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті університету та факультету.

З вітальними словами до випускників звернулися також завідувачі кафедр  і куратори академічних груп.

Бажаємо вам успіхів у майбутніх починаннях, здійснення всіх бажань та досягнення цілей! І, звісно ж, не забувайте свій ФІЗ-МАТ!