Викладачі університету — члени журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
28 січня та 4 лютого 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-46-1024x768.jpg)
У роботі журі взяли участь викладачі факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки: Тетяна Барболіна (експерт-консультант), Валентин Марченко (голова журі), Микола Красницький, Олена Коваленко, Людмила Матяш, Оксана Москаленко, Любов Черкаська.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-45-1024x514.jpg)
Змагання відбулися у дистанційному форматі в два тури, під час яких учасники продемонстрували свою вправність у розв’язуванні різних типів математичних задач.
Бажаємо учасникам подальших успіхів і чекаємо у дружній короленківській родині!