Виховна година для студентів першокурсників
На фізико-математичному факультеті для першокурсників була проведена виховна година на тему «Арт-терапія для психологічної підтримки в умовах війни», на яку запросили психолога, арт-терапевта Тетяну Дзюбу.
За її словами, арт-терапія – це спеціалізована форма психотерапії, заснована на мистецтві, в першу чергу образотворчої і творчої діяльності, при якій відбувається вираз емоційних переживань і почуттів людини за допомогою спеціально підібраних технік (пензлика, фарби, олівців тощо). У процесі виконання роботи людина вивільняє свою підсвідомість і через самовираження творчого потенціалу відбувається поліпшення психоемоційного стану.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/Фото_1-1024x768.jpeg)
Серед завдань проведення нестандартної виховної години було створення позитивного емоційного настрою, зняття емоційної напруги та подолання негативізму.
Тетяна Дзюба запропонувала студентам вправу «Краєвиди емоційного стану», у результаті виконання якої кожен із учасників зміг виплеснути свої емоції на папері. Бажаючі продемонстрували свої творчі роботи та отримали коментарі до них.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/Фото_2-1024x768.jpeg)
Сподіваємося, що вивільнені внутрішні переживання і почуття знайшли своє вираження в творчих роботах, поліпшили загальний стан і привели в рівновагу душевний світ студентів. Тож отримуйте задоволення від самого процесу, вчиться висловлювати свої почуття, справляйтеся з переживаннями, давайте можливість виходу своєї енергії, що нагромаджується, а також розвивайте творчі здібності.
Заступник декана з виховної роботи
Оксана Дмитрієнко