VIIІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених та студентів «Новітні інформаційно-комунікаційні технології в освіті» IICTE-2023

Шановні науковці, викладачі, аспіранти, студенти!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі VIIІ Всеукраїнської науково- практичної Інтернет-конференції молодих учених та студентів “Новітні інформаційно-комунікаційні технології в освіті”, яка відбудеться 22 – 23 листопада 2023 року на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Тематика конференції

Секція 1. Використання інформаційних технологій в організації дистанційного навчання.

Секція 2. Використання вільного програмного забезпечення в навчальному процесі.

Секція 3. Формування інформаційної культури та ІКТ компетентності учасників освітнього процесу

Секція 4. Застосування мобільних технологій у навчанні

Секція 5. Особливості розробки й використання електронних освітніх ресурсів

Мови конференції: українська, англійська

Важливі дати

23.10.2023 – кінцевий термін прийняття заявок та тез доповідей

01.11.2023 розсилання повідомлення про прийняття тез доповіді

22-23.11.2023 – конференція

Умови участі в конференції

Для участі у конференції необхідно надіслати на електронну адресу iicte.conference@gmail.com такі файли:

-заявку за наведеною формою: назва файлу Петренко_заявка.doc;

-текст тез доповіді відповідно до вимог, що додаються: назва файлу Петренко_тези.doc.

Оргкомітет залишає за собою право відхилення тез, якщо вони не відповідають вимогам або тематиці конференції. Отримання заявки на участь і відповідність оформлення тез буде обов’язково підтверджено нашим листом-повідомленням електронною поштою.

Детальніша інформація: http://maths.pnpu.edu.ua/index.php/konferencii/

Організаційний комітет буде Вам вдячний за доведення до своїх колег і всіх зацікавлених інформації про проведення цієї конференції!