Студенти-першокурсники відвідали семінар-практикум по дистанційним платформам університету
![Описание: C:\Users\ksush\Desktop\Новина на сайт ун\Фото 1_30.jpg](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/foto-1_.jpg)
28–29 вересня 2022 р. відділ забезпечення якості освіти та акредитації Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка запросив студентів-першокурсників факультету філології та журналістики, фізико-математичного, природничого та психолого-педагогічного факультетів взяти участь у семінарі-практикумі по дистанційним платформам, які університет використовує при змішаному форматі навчання.
![Описание: C:\Users\ksush\Downloads\IMG_20220929_125229.jpg](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/foto-2_-1024x803.jpg)
Провідна фахівчиня відділу забезпечення якості освіти та акредитації, доцентка кафедри математичного аналізу та інформатики Оксана Дмитрієнко разом із менеджерками платформ Оксаною Папко, Веронікою Бондаренко та Іриною Богуновою проінформували й роз’яснили принципи реєстрації, роботи на університетських платформах Moodle (віртуальне навчальне середовище (VLE)) та Workspaces for Education (пакет хмарних додатків Google Workspaces для побудови інформаційно-освітньої структури закладів освіти).
![Описание: C:\Users\ksush\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\IMG_20221001_011033_689.jpg](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/foto-3_-1024x768.jpg)
Працівники відділу забезпечення якості освіти та акредитації щиро дякують деканам факультетів Оксані Кирильчук, Тетяні Барболіній, Наталії Сулаєвій за допомогу в організації семінару.