Студенти фізико-математичного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка в умовах карантину активно займаються науковою діяльністю

Фізико-математичний факультет Полтавського  педагогічного традиційно з 2006 року є співорганізатором проведення Всеукраїнської студентської  науково-практичної конференції “Історія науки – майбутньому вчителеві”.  2020 рік не став винятком (зібрання заплановано на середину квітня). Під керівництвом викладачів кафедри загальної фізики і математики 15 кращих студентів старших курсів дистанційно працювали над змістовим наповненням та стилістичним коригуванням текстів майбутніх одноосібних публікацій, дотримуючись при цьому вимог доброчесності та послуговуючись різними ІКТ. У цілому змістово-тематичний спектр студентських доробків досить широкий, проте всі вони у різних аспектах розкривають аксіологічний потенціал математики, історії математики та фізики.