Реалізація принципу єдності теорії й практики в підготовці магістрантів освітньо-професійної програми «Теорія і практика STEM-освіти»

8 червня 2023 р. відбувся другий день IV міського Фестивалю робототехніки на базі Комунального закладу «Полтавський Міжшкільний ресурсний центр». Зокрема, було представлено номінації «LEGO Архітектор» на тему «Фортеця рідного міста», а також «Робототехніка». Протягом двох днів участь взяли майже 70 учнів різних шкіл. Професійне журі у складі Анни Ханжин, Зої Романець, Юрія Матвієнка, Богдана Боряка, Володимира Мокляка, Оксани Передерій, Олени Гаращенко, Олександра Чабана мало змогу спостерігати роботи учнів та за результатами визначило переможців.

У конкурсі брала участь команда «Юні програмісти» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 5» під керівництвом магістрантки спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки освітньо-професійної програми «Теорія і практика STEM-освіти» Анастасії Кокарєвої. Команда «Юні програмісти» посіла призове місце.