Представники університету взяли участь у Цифровому освітньому форумі Полтавщини
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-17-1024x682.jpg)
У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся Цифровий освітній форум Полтавщини за участі керівництва Полтавської обласної військової адміністрації (заступники начальника Полтавської ОВА Володимир Когут, Антон Чубенко, директор Департаменту освіти і культури ОВА Євген Кончаковський, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики ОВА Ірина Особік), експертки офісу ефективного регулювання BRDO та проєкту DECIDE Ксенії Плєвако, представників розробників освітніх інформаційних систем.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-17-1024x705.jpg)
Доценти кафедри математичного аналізу та інформатики Оксана Дмитрієнко та Олександр Мамон відвідали тематичні виставки освітніх інформаційних систем Eddy, HUMAN, Єдина школа, Нові знання.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-17-1024x682.jpg)
У рамках заходу розглянули питання щодо цифрової екосистеми DREAM: відкритість, прозорість, підзвітність; формування мережі професійних ліцеїв в Полтавській області; упровадження електронного документообігу в закладах освіти: досвід, можливості та перспективи.
За спільної участі Полтавської обласної адміністрації та Департаменту освіти і науки була проведена ініціативна робота з впровадження освітніх інформаційних систем у закладах загальної середньої освіти області. Мета – перехід на електронний формат документів, які використовуються у повсякденній діяльності закладів.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-14-1024x579.jpg)
«На території Полтавської області всі школи загальної середньої освіти успішно вибрали та виконали процес підключення до освітніх інформаційних систем. Впроваджена електронна система управління освітою забезпечує збір, зберігання, управління та використання даних у сфері освіти, дозволяє приймати обґрунтовані та ефективні управлінські рішення, – підкреслив Антон Чубенко. – Цифровізація освіти є необхідною в умовах сучасності і є потужним інструментом для розвитку освітнього середовища». [https://defence.poda.gov.ua/news/176315].