У ПНПУ відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно орієнтоване навчання математики: сьогодення і перспективи»
19–20 листопада 2019 р. на фізико-математичному факультеті проходила V Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно орієнтоване навчання математики: сьогодення і перспективи», присвячена 100-річчю фізико-математичного факультету та 105-річчю Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Серед учасників конференції близько 100 науковців з більше ніж 30 закладів вищої, загальної середньої та професійної освіти і наукових установ різних регіонів України, а також двох зарубіжних установ. З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор ПНПУ імені В. Г. Короленка Микола Степаненко.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2019/12/1-3-1024x304.jpg)
Учасники конференції на пленарному засіданні 19 листопада із захопленням прослухали доповіді Євгена Неліна, професора кафедри математики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, Юрія Триуса, завідувача кафедри комп`ютерних наук та системного аналізу Черкаського державного технологічного університету, Василя Швеця, завідувача кафедри математики і теорії та методики навчання математики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Ольги Чашечникової, завідувача кафедри математики Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та інших поважних науковців.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2019/12/2-1-1024x683.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2019/12/3-1-1024x683.jpg)
Після пленарного засідання учасники наукового зібрання поклали квіти до пам`ятника нашого земляка, видатного математика, механіка, педагога Михайла Остроградського.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2019/12/4-1-1024x683.jpg)
Наступного дня учасники конференції поділилися своїми напрацюваннями на секційних засіданнях і прийняли рекомендації конференції.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2019/12/5-1-1024x736.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/new/wp-content/uploads/2019/12/6-1-1024x683.jpg)