У ПНПУ відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно орієнтоване навчання математики: сьогодення і перспективи»

19–20  листопада 2019 р. на фізико-математичному факультеті проходила V Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно орієнтоване навчання математики: сьогодення і перспективи», присвячена 100-річчю фізико-математичного факультету та 105-річчю Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Серед учасників конференції близько 100 науковців з більше ніж 30 закладів вищої, загальної середньої та професійної освіти і наукових установ різних регіонів України, а також двох зарубіжних установ. З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор ПНПУ імені В. Г. Короленка  Микола Степаненко.

Учасники конференції на пленарному засіданні 19 листопада із захопленням прослухали доповіді Євгена Неліна, професора кафедри математики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, Юрія Триуса, завідувача кафедри комп`ютерних наук та системного аналізу Черкаського державного технологічного університету, Василя Швеця, завідувача кафедри математики і теорії та методики навчання математики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Ольги Чашечникової, завідувача кафедри математики Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та інших поважних науковців.

Після пленарного засідання учасники наукового зібрання поклали квіти до пам`ятника нашого земляка, видатного математика, механіка, педагога Михайла Остроградського.

Наступного дня учасники конференції поділилися своїми напрацюваннями на секційних засіданнях і прийняли рекомендації конференції.