«Драйвові канікули» на фізико-математичному факультеті
27 червня 2022 року на фізико-математичному факультеті був проведений захід «Математична карусель» у рамках проєкту «Драйвові канікули у ПНПУ».
Зі вступним словом до учасників заходу звернулася декан фізико-математичного факультету, доктор фізико-математичних наук Тетяна Барболіна, яка зазначила «демонструємо, що фізико-математичні науки – це цікаво і драйвово, та навчаємо цього студентів. Запрошуємо всіх закоханих у математику, фізику, інформатику, економіку приєднуватися до нашої команди».
До заходу долучились проректорка з виховної діяльності Людмила Гомля, яка звернула увагу присутніх на літні заходи, що відбуватимуться в університеті, а також представники Студентської ради ПНПУ.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/фото-2.1-1024x564.jpg)
Юні учасники заходу мали можливість спробувати «виростити» квіти за допомогою формул, випробувати свої сили у розв’язуванні математичних задач на швидкість та ерудицію.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/фото2_2.jpg)
До заходу також долучилися студенти факультету, які вирішили позмагатися зі школярами. Зокрема, Тетяна Хоменко, студентка першого курсу спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика), запропонувала присутнім випробувати себе у розв’язуванні математичних головоломок.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/Фото-2_3-1024x768.jpg)
Підтримку учасникам надавало компетентне журі, до складу якого увійшли викладачі фізико-математичного факультету.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/06/Фото-2.4.jpg)
Двері факультету завжди відкриті для абітурієнтів та школярів різних вікових груп!!!