Доцентка університету Оксана Дмитрієнко взяла участь у 4-ій Міжнародній школі педагогічної майстерності «Освіта 4.0 та педагогічна досконалість»

У період 15-22 грудня на базі Української інженерно-педагогічної академії та за ініціативи Громадської спілки «Асоціація з розвитку професійної та неперервної освіти» в межах проєкту «Посилення можливостей вищих закладів освіти педагогічного спрямування в Україні» за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку та Erasmus+ проєкту CRED4TEACH «Мікрокваліфікації на основі MООС для професійного розвитку викладачів» пройшла 4-а Міжнародна школа педагогічної майстерності «ОСВІТА 4.0 ТА ПЕДАГОГІЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ».

Доцентка кафедри математичного аналізу та інформатики Оксана Дмитрієнко взяла участь як викладач і гарант освітньої програми «Середня освіта (Інформатика)».

Серед тем майстер-класів 4-ої Міжнародної зимової школи педагогічної майстерності було запропоновано:

− Сучасні тренди та інновації в педагогічній освіті.

− Інтернаціоналізація педагогічної освіти: виклики та можливості.

− Artificial Intelligence as a Revolution in Innovation.

− Artificial Intelligence and Pedagogical Innovation: how ChatGPT is impacting our practices.

− MOOC як дієвий інструмент діджиталізації освіти в період війни.

− Штучний інтелект в освіті: як не втратити одразу все?

− Залучення штучного інтелекту в освіті: віртуальний аспект.

− Сервіси AI з обробки академічних текстів: від розбудови структури до (не)викриття АІ.

Загальний обсяг курсу складав 15 годин (8 годин онлайн-семінарів та 7 годин дистанційної роботи).

Отримані знання, уміння та навички Оксаною Олексіївною під час участі у зимовій школі є надзвичайно корисними та будуть невід’ємною складовою у процесі викладання предмету «Вибрані питання інформатики». Ці уміння також виявляться незамінними у виконанні різноманітних проєктів та кваліфікаційних досліджень, сприяючи якісній та ефективній роботі над ними.