На засіданні разової спеціалізованої вченої ради відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Тетяни Бондаренко

9 травня 2023 р. у стінах Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради, створеної відповідно до Наказу ректора про створення разової спеціалізованої вченої ради № 12-А від 07.03.2023 р. Публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) випускниці аспірантури Тетяни Бондаренко (галузь знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки) відбувся з використанням засобу відеозв’язку Zoom.

Здобувачка успішно захистила дисертацію на тему «Дидактичні умови застосування інтернет-ресурсів в освітньому середовищі закладів загальної середньої освіти», виконану під керівництвом доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри загальної педагогіки та андрагогіки ПНПУ імені В. Г. Короленка Володимира Мокляка.

Голова спеціалізованої вченої ради – докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Олена Ільченко.

Офіційні опоненти: докторка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри освітології та інноваційної педагогіки Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Анна Боярська-Хоменко і докторка педагогічних наук, доцентка, завідувачка аграрно-економічного відділення ВСП «Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету» Наталія Кононец.

Рецензенти: докторка педагогічних наук, професорка кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Леся Петренко та кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Оксана Даниско.

Пряма трансляція заходу відбувалась на офіційному УouТube-каналі ПНПУ імені В.Г. Короленка: https://www.youtube.com/watch?v=Lu5ALtuOJQI

Наукове дослідження Тетяни Бондаренко – вагомий внесок у розвиток педагогіки. Дисертантка окреслела ключові аспекти інформатизації, комп’ютеризації, цифровізації та гаджеталізації освітнього процесу закладів освіти; розкрила дидактичний потенціал інтернет-ресурсів в освіті; сформульовала дидактичні умови використання різного типу інтернет-ресурсів у навчально-виховному процесі ЗЗСО.

Упевнені, що захищена дисертація Тетяни Бондаренко стане плацдармом для продовження наукових пошуків у царині прикладної педагогіки. Вітаємо здобувачку та наукового керівника з успішним захистом, бажаємо нових наукових звершень і подальшого професійного зростання!