Викладачі фізико-математичного факультету — учасники міжнародної інтеграційної конференції «Освіта для українських школярів у Польщі» (Польща-Україна)
8 грудня 2022 р. відбулася міжнародна інтеграційна конференція «Освіта для українських школярів у Польщі» (Польща-Україна), присвячена обміну досвідом організації освітнього процесу у школах Польщі та України.
У роботі дискусійної панелі, присвяченої природничо-математичному напряму, взяли участь викладачі фізико-математичного факультету.
Доцент кафедри загальної фізики і математики Любов Черкаська окреслила загальний стан і перспективи розвитку шкільної математичної освіти в Україні.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/image.png)
Висвітленню принципів дидактики через призму шкільних програм з фізики присвятила свій виступ доцент кафедри загальної фізики і математики Катерина Макаренко.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-1.png)
Доцент кафедри математичного аналізу та інформатики Олександр Мамон охарактеризував побудову курсу «Інформатика» в закладах загальної середньої освіти України.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/image-2.png)
Цікаво було також ознайомитися із досвідом польських колег з викладання фізико-математичних дисциплін, який представили Александра Філуш- Моншьор та Войцех Зузяк (RODN «WOM» у Бєльсько-Бялій).
Переконані, що зібрання такого спрямування сприятимуть кращому розумінню освітніх систем країн-учасниць.