ФІЗ-МАТ долучився до обласного фестивалю професій «Профіленд»
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Фото-1-3-1024x768.jpg)
18 вересня 2021 року фізико-математичний факультет долучився до проведення масштабного профорієнтаційного проєкту від Обласного молодіжного центру під назвою «Профіленд».
Кожна дитина могла спробувати себе у сучасній професії вчителя фізики та інформатики, а також майбутнього програміста.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Фото-2-3-1024x761.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Фото-2_2-1024x768.jpg)
Діти та дорослі із задоволенням грали з роботами Makeblock mTiny, які створені для дітей, що ростуть в епоху цифрових технологій, оглядали та охоче фотографувалися з ними. Таким чином, діти могли отримати безпосередній реалістичний зворотний зв’язок і генерувати більше творчих ідей в процесі вирішення проблем.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Фото-3-1-1024x682.jpg)