В університеті відбулося чергове засідання студентсько-аспірантського наукового гуртка
На кафедрі загальної педагогіки та андрагогіки ефективно функціонує студентсько-аспірантський науковий гурток «Актуальні проблеми педагогічної науки і практики» (керівник – доцент Іван Кравченко).
Мета роботи наукового гуртка полягає у забезпеченні ефективного розвитку особистості майбутнього вчителя з урахуванням індивідуальних особливостей, підтримці обдарованої студентської молоді шляхом створення умов для їх творчого, інтелектуального, професійного і духовного розвитку.
6 березня 2025 р. відбулося чергове засідання наукового гуртка. З вітальним словом до здобувачів освіти звернулася докторка педагогічних наук, професорка Олена Ільченко, яка наголосила на важливості вивчення саме сьогодні педагогічних дисциплін, що сприяють професійному становленню й розвитку майбутніх фахівців.

Відповідно до затвердженого плану роботи наукового гуртка з доповіддю «Педагогіка: нове осмислення в сучасних реаліях» виступив завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки, доктор педагогічних наук, професор Володимир Мокляк.

Доповідь професора Володимира Мокляка визначалася глибинним науковим змістом з поєднанням практичного стану справ в умовах сьогодення і викликала живу дискусію серед студентів – членів наукового гуртка, що в свою чергу, сприяло виявленню і максимальному розвитку домінуючих творчих здібностей студентів та піднесення інтересу до вивчення навчальних дисциплін кафедри. У процесі обговорення проблемних етапів функціонування сучасних закладів загальної середньої освіти члени наукового гуртка, які сьогодні працюють у школі, висвітлили ряд нагальних проблем дидактики і теорії виховання, які потребують удосконалення та розв’язання.

Зазначимо, що робота студентів у науковому гуртку сприяє активізації їх до навчально-пізнавальної діяльності в університеті, активізує залучення обдарованих студентів до участі у міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференціях з актуальних проблем теорії та практики навчання й виховання.