Колектив кафедри загальної педагогіки та андрагогіки отримав авторське свідоцтво на колективну монографію

У 2022 р. вийшла друком колективна монографія: Освітні, педагогічні науки: методологія, теорія, практика: колективна монографія / наук. ред. В. Фазан, В. Мокляк; Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка. Полтава: ПНПУ імені В. Г. Короленка, 2022. 534 с. Колективне дослідження присвячено історичним, теоретичним, методологічним і практичним аспектам розвитку освітніх, педагогічних наук. Видання буде цікаве науковцям, викладачам закладів вищої освіти, учителям, здобувачам вищої освіти всіх рівнів, усім, хто залучений до справи розбудови національної системи освіти. Ініціатор підготовки наукової розвідки – колектив науково-педагогічних працівників кафедри загальної педагогіки та андрагогіки, співавторами твору стали аспіранти кафедри загальної педагогіки та андрагогіки, викладачі інших кафедр університету, а також колеги з інших закладів вищої освіти регіону, вчителі закладів загальної середньої освіти, військовослужбовці.

7 липня 2023 р. автори колективної монографії отримали авторське свідоцтво: Монографія «Освітні, педагогічні науки: методологія, теорія, практика». Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір № 120399. Автори: Благова Т. О., Бондаренко Т. С., Бородай Е. М., Жиров О. А., Ільченко О. Ю., Кобобел А. Є., Кононец Н. В., Костевський О. Е., Кравцова Н. Г., Кравченко І. В., Лук’яненко О. В., Луценко О. А., Мокляк В. М., Москаленко О. Ю., Петренко Л. М., Семеновська Л. А., Фазан В. В., Фазан Т. П., Хвостенко О. В., Хоменко А. В., Цина В. І. Дата реєстрації: 07.07.2023.

Авторський колектив монографії висловлює щиру подяку ректорату Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка за сприяння професійному розвитку й комфортне освітньо-наукове середовище, а також координатору з питань інтелектуальної власності, завідувачу кафедри політекономії Сергію Степаненку за консультації й професійний підхід у процесі підготовки документів для отримання авторського свідоцтва.