Відбулася серія лекцій доцентки Оксани Дмитрієнко за участю ТОВ «Х’ЮМАН»

17–18 вересня 2024 р. доцентка кафедри математичного аналізу та інформатики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Оксана Дмитрієнко провела важливі лекції у змішаному  форматі для студентів Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Ці заходи стали результатом співпраці між університетом та ТОВ «Х’ЮМАН», що підтверджено підписанням меморандуму про взаємодію та співробітництво.

На захід завітала ректорка університету Марина Гриньова. Очільниця ЗВО наголосила на важливості спільної діяльності з ТОВ «Х’ЮМАН», яка буде спрямована на популяризацію цифровізації освіти.  Деканка факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки Тетяна Барболіна зазначила, що у сучасних навчальних закладах впроваджують різноманітні інформаційні системи для електронного документообігу, які не лише спрощують збір даних і генерацію звітів, але й надають цифрові інструменти для проведення уроків, організації контролю та забезпечення спілкування між учасниками освітнього процесу. До заходу доєдналися представники ТОВ «Х’ЮМАН»: GR-директорка компанії Катерина Федорова, керівниця відділу GR Аліна Куценко і Катерина Литвиненко.

Співпраця з ТОВ «Х’ЮМАН» відкриває нові горизонти для студентів університету, надаючи можливість ознайомитися з інструментами системи «HUMAN Школа». Ця система забезпечує ефективну комунікацію між усіма учасниками навчального процесу: учителями, учнями та батьками. Вона також містить можливості для проведення аналітики навчальних процесів, що сприяє покращенню їхніх результатів.

Онлайн-захід включав:

1. Лекції від експертів: фахівці з ТОВ «Х’ЮМАН» презентували сучасні рішення для освіти та їхній вплив на навчальний процес.
  2. Майстер-класи: студенти мали змогу отримати рекомендації щодо ефективного використання цифрових інструментів системи «HUMAN Школа».
  3. Дискусії та обмін досвідом: учасники мали можливість поділитися своїми думками про виклики цифровізації освіти та обговорити можливі шляхи їх вирішення.

Студенти активно брали участь у заході, вони позитивно оцінили таку форму навчальної діяльності. Багато з них зазначили, що нові знання та навички допоможуть їм у майбутній професійній діяльності. Вони також відзначили важливість співпраці з компанією, яка спеціалізується на освітніх технологіях.

Проведення спільних заходів стало значущим кроком у розвитку цифрової освіти в Україні. Співпраця з ТОВ «Х’ЮМАН» не лише розширює можливості для студентів, але й сприяє впровадженню сучасних методів навчання, що відповідають потребам сучасного суспільства. Залучення нових технологій у навчальний процес відкриває перед студентами нові перспективи та можливості для професійного розвитку.