Відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики у вищій школі для магістрантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки
4 травня 2023 року відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики у вищій школі для магістрантів І курсу факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки денної форми навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, яка буде проходити з 8.05.2023 р. до 2.06.2023 р. на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка дистанційно.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/foto-1.jpg)
Факультетський керівник, доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Хоменко Алла Василівна ознайомила майбутніх викладачів вищої школи з основними завданнями й змістом практики, особливостями підготовки звітної документації, критеріями оцінювання та формою підсумкового контролю. Також було проведено інструктаж з техніки безпеки та охорони праці зі студентами-практикантами дистанційно.
На освітній платформі Google Classroom розміщено всі необхідні навчально-методичні матеріали для магістрантів, у тому числі інформаційно-методичний посібник «Виробнича педагогічна практика у вищій школі: програма та методичні рекомендації для студентів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки другого рівня вищої освіти / уклад. А.В. Хоменко, О.Ю. Ільченко. Полтава: ПНПУ імені В.Г. Короленка, 2020. 46 с.; визначено терміни подання звітної документації.
Під час проведення настановчої конференції майбутні фахівці ставили питання, активно обговорювали особливості проходження виробничої педагогічної практики у вищій школі в умовах дистанційного навчання.