Співпраця Полтавського педагогічного з комунальним закладом «Міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради»

23 червня 2022 р. за ініціативи ректорки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка професорки Марини Гриньової відбулася зустріч доктора педагогічних наук, гаранта новоствореної освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Теорія і практика STEM-освіти» Володимира Мокляка з очільницею комунального закладу «Міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради» Оленою Цимбалюк.

Освітяни обговорили напрями співпраці, плідно попрацювали над проєктом угоди між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка й комунальним закладом «Міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради». У результаті діалогу викристалізувалося багато спільних напрямів діяльності, педагогічно доцільних і ефективних для обох сторін.

Доцент Володимир Мокляк познайомився з матеріально-технічною базою Центру, яку представили очільниця разом із методисткою STEAM-центру, випускницею фізико-математичного факультету ПНПУ Зоєю Романець.

Володимир Мокляк і Олена Цимбалюк окреслили перспективні напрями співробітництва закладів у розрізі реалізації освітньо-професійної-програми «Теорія і практика STEM-освіти».