На кафедрі політекономії у співпраці зі стейкголдерами триває робота з удосконалення освітньої програми «Економіка»

2 лютого 2022 р. відбулося засідання робочої групи з розробки / оновлення освітньої програми «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. До робочої зустрічі викладачів кафедри політекономії ПНПУ імені В. Г. Короленка, студентів-здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Економіка» долучилася членкиня робочої групи, директорка КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради Тетяна Татаріна.

Під час зібрання відбулося обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для набору 2022 р. Гарант освітньо-професійної програми, завідувач кафедри політекономії Сергій Степаненко виступив із узагальненим аналізом напрацьованого досвіду навчання за ОП упродовж 2018-2021 рр., а також поінформував присутніх про результати обговорення перспектив удосконалення ОП із зовнішніми стейкголдерами: директоркою комунальної установи «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» Юлією Поповою, генеральною директоркою Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області Ніною Кузьменко, директором ТОВ «АГРОКОН СЕРВІС» Сергієм Гермашевським

Під час безпосередньої комунікації свої думки з приводу удосконалення змісту ОП висловили члени робочої групи з її створення / оновлення, зокрема, здобувачі вищої освіти Віталіна Сухорада і Анастасія Щербина. Тетяна Татаріна також запропонувала власні пропозиції щодо покращення ОП, що враховують досвід роботи комунальної організації «Інститут розвитку міста». Жваве обговорення викликали питання проходження практики студентами ОП «Економіка», а також їхнє майбутнє працевлаштування з урахуванням сучасного стану регіонального ринку праці.

За результатами зустрічі були досягнуті домовленості про взаємовигідну подальшу співпрацю.