На кафедрі політекономії у співпраці зі стейкголдерами триває робота з удосконалення освітньої програми «Економіка»
2 лютого 2022 р. відбулося засідання робочої групи з розробки / оновлення освітньої програми «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. До робочої зустрічі викладачів кафедри політекономії ПНПУ імені В. Г. Короленка, студентів-здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Економіка» долучилася членкиня робочої групи, директорка КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради Тетяна Татаріна.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/foto-1-1024x676.jpg)
Під час зібрання відбулося обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для набору 2022 р. Гарант освітньо-професійної програми, завідувач кафедри політекономії Сергій Степаненко виступив із узагальненим аналізом напрацьованого досвіду навчання за ОП упродовж 2018-2021 рр., а також поінформував присутніх про результати обговорення перспектив удосконалення ОП із зовнішніми стейкголдерами: директоркою комунальної установи «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» Юлією Поповою, генеральною директоркою Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області Ніною Кузьменко, директором ТОВ «АГРОКОН СЕРВІС» Сергієм Гермашевським
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/foto-2-1024x720.jpg)
Під час безпосередньої комунікації свої думки з приводу удосконалення змісту ОП висловили члени робочої групи з її створення / оновлення, зокрема, здобувачі вищої освіти Віталіна Сухорада і Анастасія Щербина. Тетяна Татаріна також запропонувала власні пропозиції щодо покращення ОП, що враховують досвід роботи комунальної організації «Інститут розвитку міста». Жваве обговорення викликали питання проходження практики студентами ОП «Економіка», а також їхнє майбутнє працевлаштування з урахуванням сучасного стану регіонального ринку праці.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/foto-3-1024x720.jpg)
За результатами зустрічі були досягнуті домовленості про взаємовигідну подальшу співпрацю.