Онлайн-випуск магістрів фізико-математичного факультету 2020
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/1-10-min-1024x576.jpg)
23 грудня 2020 р. на фізико-математичному факультеті ПНПУ імені В. Г. Короленка відбулися онлайн-урочистості з нагоди випуску магістрів денної форми навчання.
З вітальним словом до випускників та гостей свята звернулася декан фізико-математичного факультету Тетяна Барболіна, яка привітала випускників, побажала успіхів усім присутнім у майбутніх звершеннях на їхньому життєвому шляху та закликала не забувати фізматівську родину.
Також із вітальним словом виступив декан фізико-математичного факультету 2003-2020 рр. Юрій Москаленко, який зазначив: «Студенти мають гордитися своїм 100-річним факультетом та університетом, у якому пощастило навчалися. Двері факультету завжди відчинені для вас».
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/2-1-1024x574.png)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/3-1-1024x576.png)
Найактивніших студентів відзначили за успіхи в навчанні та активну участь у громадському, культурному, спортивному житті університету та факультету.
До привітальних слів долучилися і куратори академічних груп Юрій Подошвелев, Оксана Москаленко, Сергій Овчаров, Григорій Кузьменко.
Магістри у своїх онлайн-виступах подякували професорсько-викладацькому складу факультету й усім працівникам за надану можливість отримати ґрунтовні знання, за створені умови ефективного проведення занять, виховного процесу і дозвілля. Створені випускниками відеоролики подарували незабутні емоції присутнім.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/4-1024x791.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/7-1024x991.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/6-1024x826.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/5-1024x641.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/8-1024x574.jpg)