Доцентка Оксана Дмитрієнко проходить підвищення кваліфікації на базі Університету менеджменту освіти.

Викладачка кафедри математичного аналізу та інформатики Оксана Дмитрієнко проходить підвищення кваліфікації у Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України на тему «Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання університетів, академій та інститутів». Метою підвищення кваліфікації є удосконалення управлінської, науково-методичної компетентностей слухачів з проблем використання цифрових технологій в освітньому процесі; розвитку загальних і спеціальних компетентностей; застосуванні оновлених компетентностей в умовах соціальних трансформацій.

Також стала учасницею онлайн-заходу «Освітянський телеміст «Об’єднані Україною»» і прослухала лекцію «Виховання особистості громадянина-патріота в умовах НУШ».