НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТСЬКОМУ КОЛЕДЖІ КОПЕНГАГЕНУ
У рамках Проєкту Еразмус+ Європейського Союзу на основі двостороннього договору між Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка та Університетським коледжем Копенгагену студент магістратури предметної спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) Олександр Москаленко в першому семестрі 2018-2019 н. р. і студентка бакалаврату цієї ж спеціальності Ольга Бариш в першому семестрі 2019-2020 н. р. навчалися на факультеті педагогічної освіти Університетського коледжу Копенгагену за міжнародною програмою, розрахованою на 30 кредитів ЄКТС з подальшим перезарахуванням результатів навчання.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/20180823_192506-1-1024x768.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-c2c359005b1af749dec37732a4c2acd3-V-1-1024x1008.jpg)
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-f495727e577131af2c37197e1e950e8f-V-1-1024x768.jpg)