Конференція трудового колективу

Список делегатів
зборів трудового колективу фізико-математичного факультету
(станом на 06.03.2020 р.)

  1. Барболіна Тетяна Миколаївна – завідувач кафедри математичного аналізу та інформатики, доцент (голова зборів);
  2. Черкаська Любов Петрівна – доцент кафедри загальної фізики і математики (секретар зборів);
  3. Баранник Тетяна Анатоліївна – доцент кафедри математичного аналізу та інформатики;
  4. Бурніс Анатолій Миколайович – студент групи М-31;
  5. Гетало Андрій Миколайович – старший викладач кафедри загальної фізики і математики;
  6. Годзь Олена Олександрівна – старший лаборант кафедри політекономії;
  7. Дмитрієнко Оксана Олексіївна – старший викладач кафедри математичного аналізу та інформатики;
  8. Журенко Анастасія Олександрівна – студентка групи М-44;
  9. Заляховська Тетяна Василівна – голова студентського профспілкового бюро фізико-математичного факультету, студентка групи М-42.
  10. Іванко Володимир Вікторович – доцент кафедри загальної фізики і математики;
  11. Ільченко Олена Юріївна – завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки, доцент;
  12. Ісаєнко Іван Федорович – старший лаборант кафедри загальної фізики і математики;
  13. Коваленко Олена Володимирівна – асистент кафедри загальної фізики і математики;
  14. Кононович Тетяна Олександрівна – доцент кафедри математичного аналізу та інформатики;
  15. Красницький Микола Петрович – старший викладач кафедри загальної фізики і математики;
  16. Кривцова Олена Павлівна – доцент кафедри математичного аналізу та інформатики;
  17. Кузьменко Григорій Михайлович – доцент кафедри загальної фізики і математики;
  18. Лозицька Світлана Юріївна – завідувач навчальної лабораторії ІОТ кафедри математичного аналізу та інформатики;
  19. Лутфуллін Максим Валерійович – старший викладач кафедри загальної фізики і математики;
  20. Макаренко Катерина Степанівна – доцент кафедри загальної фізики і математики;
  21. Мамон Олександр Васильович – доцент кафедри математичного аналізу та інформатики;
  22. Марченко Валентин Олександрович – заступник декана фізико-математичного факультету, доцент кафедри загальної фізики і математики;
  23. Матяш Людмила Олександрівна – доцент кафедри загальної фізики і математики;
  24. Могілевський Вадим Йосипович – професор кафедри математичного аналізу та інформатики;
  25. Мокляк Володимир Миколайович – доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки;
  26. Москаленко Оксана Анатоліївна – доцент кафедри загальної фізики і математики;
  27. Москаленко Юрій Дмитрович – декан фізико-математичного факультету, доцент;
  28. Непокупна Тетяна Андріївна – доцент кафедри політекономії;
  29. Овчаров Сергій Михайлович – доцент кафедри математичного аналізу та інформатики;
  30. Петренко Леся Миколаївна – доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки;
  31. Подошвелев Юрій Георгійович – доцент кафедри математичного аналізу та інформатики;
  32. Пусепліна Наталія Миколаївна – доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки;
  33. Редчук Костянтин Серійович – старший викладач кафедри загальної фізики і математики;
  34. Руденко Альона Сергіївна – студентка групи М-52;
  35. Саєнко Олег Васильович – завідувач кафедри кафедри загальної фізики і математики, доцент;
  36. Сакало Олександр Євгенійович – доцент кафедри політекономії;
  37. Семеновська Лариса Аполлінаріївна – професор кафедри загальної педагогіки та андрагогіки;
  38. Солодовник Валерія Станіславівна – голова інформаційного сектору фізико-математичного факультету, студентка групи Ф-31;
  39. Сорока Денис Олександрович – студент групи Ф-41;
  40. Степаненко Сергій Володимирович – завідувач кафедри політекономії, доцент;
  41. Сурмило Вікторія Віталіївна – голова студентського самоврядування фізико-математичного факультету, студентка групи М-32;
  42. Сухомлин Владислав Петрович – доцент кафедри загальної фізики і математики;
  43. Ткач Марія Олександрівна – голова наукового сектору студентської ради фізико-математичного факультету, студентка групи М-32;
  44. Фазан Василь Васильович – професор кафедри загальної педагогіки та андрагогіки;
  45. Федосенко Анастасія В’ячеславівна – голова волонтерського сектору фізико-математичного факультету, студентка групи М-31;
  46. Холод Карина Сергіївна – студентка групи М-31;
  47. Хоменко Алла Василівна – доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки;
  48. Хорольський Олексій Вікторович – старший викладач кафедри загальної фізики і математики;
  49. Цина Валентина Іванівна – професор кафедри загальної педагогіки та андрагогіки;
  50. Шевченко Борис Олексійович – доцент кафедри політекономії;
  51. Яковенко Лариса Іванівна – професор кафедри політекономії