Фізико-математичний факультет ПНПУ імені В. Г. Короленка запрошує на online-зустрічі 3 червня 2020 року

Запрошуємо Вас на навчання до нашої згуртованої фізматівської родини!

Вас чекають незабутні студентські роки. Як особистістьXXI століття, Ви не лише отримаєте глибокі знання з педагогіки, математики, фізики, інформатики, комп’ютерних наук, економіки і станете висококласним фахівцем в одній із затребуваних сфер, а й розвинете різноманітні таланти за сприяння студентського самоврядування і творчих колективів факультету та університету.

10.00-11.00 – презентація факультету: вітальне слово декана, презентація факультетських кафедр.

11.00-12.00 –online-зустрічі на фізико-математичному факультеті на платформі Zoom (ідентифікатор – , пароль – ) з деканом, завідувачами кафедр, представником приймальної комісії.