ПНПУ Фізико-математичний факультет
Культурне життя.

Система виховання на фізико-математичному факультеті спрямована на формування професійної культури, творчого потенціалу майбутніх спеціалістів і магістрів, оволодіння досягненнями української та світової культури, формування у студентів наукового підходу до гуманізації науки й освіти. Саме у цьому руслі спрямовують свою роботу куратори академічних груп.

На фізико-математичному факультеті цінують культуру, духовність, мистецтво, гумор та інтелект. Діють такі творчі колективи, як студентський театр естрадних мініатюр "БУМ", Клуб інтелектуальної творчості "Що?Де?Коли?", клуб бардівської пісні, Клуб українського кіно.

Традиційними на факультеті стали такі заходи, як змагання команд КВК першого і другого курсів, спортивні змагання (футбол, волейбол) між командами всіх курсів, презентація груп першого курсу "Алло, ми шукаємо таланти", конкурси, присвячені дню Святого Валентина, Гуморина, турніри з "Що? Де? Коли?", "Брейн-Рингу", Дебатів, Мафії та ін.

Щорічно проводиться тиждень фізико-математичного факультету, який передбачає організацію і проведення науково-звітної конференції викладачів, співробітників, аспірантів і студентів факультету, ознайомлення студентів перших курсів з традиціями і здобутками факультету.

На факультеті створено музеї піонера космонавтики Ю.Кондратюка та видатного математика М.В.Остроградського, тематичні екскурсії в які для студентів-першокурсників стали традиційними.

Періодично на факультеті проводяться зустрічі з представниками творчої інтелігенції. Кафедри регулярно організовують і проводять "круглі" столи з кращими вчителями міста та області.

Постійно проводяться екскурсійні поїздки студентів факультету містами України.

Система виховної роботи зі студентами та магістрантами фізико-математичного факультету, в цілому, відповідає вимогам часу, інтересам молоді.