Мокляк Володимир Миколайович

Кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки

Контактна інформація

Службова адреса: м. Полтава, вул. Остроградського 2

Службовий телефон: 2-56-95

e-mail: pnpu.pedagogika@gmail.com

Трудова і професійна діяльність

У 2003 р. закінчив Полтавський державний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, фізико-математичний факультет за спеціальністю “Математика та фізика” і отримав кваліфікацію вчителя математики, фізики, астрономії та безпеки життєдіяльності. З 2003 р по 2006 р. працював учителем інформатики Полтавської загальноосвітньої школи №38 Полтавської міської ради Полтавської області. З 2006 р. по 2012 р. працював викладачем інформатики факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

У 2011 р. захистив кандидатську дисертацію на тему “Студентське самоврядування в історії розвитку вищої школи України (ХІХ – поч. ХХ століття) (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка А. М. Бойко). З 2012 р. працює на посаді доцента кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Навчальна і методична робота

Дисципліни, які викладає:

  1. Педагогіка (інтегрований курс теорії та історії)
  2. Методика виховної роботи
  3. Персоналії в історії української педагогіки
  4. Підготовка майбутнього вчителя до педагогічної діяльності в оздоровчих таборах

Організаційна робота

Член ученої ради фізико-математичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Відповідальний по кафедрі за випуск кафедрального часопису “Дидаскал” та за кафедральну веб-сторінку.

Завантажити список публікацій