Овчаров Сергій Михайлович

кандидат педагогічних наук, доцент

Контактна інформація

Службова адреса: 36003, м. Полтава, вул. Остроградського,2

e-mail: kafedra_mai@ukr.net

Трудова і професійна діяльність

У 1981 закінчив Полтавське вище військове командне училище зв’язку.

З липня 1981 року проходив дійсну військову службу у Збройних Силах СРСР на офіцерський посадах.

У 1995 р. закінчив фізико - інформатичний факультет Ташкентського державного педагогічного інституту імені Нізамі і отримав кваліфікацію вчителя фізики та інформатики.

З грудня 1990 року по червень 1996 року працював учителем фізики та інформатики у середніх школах № 280 та № 281 (м. Ташкент).

З вересня 1996 року по вересень 2001 року працював учителем фізики та інформатики у Полтавській загальноосвітній школі-інтернаті № 1 з ліцейними класами.

З вересня 1999 року – старший викладач кафедри математичного аналізу та інформатики Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

У лютому 2005 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Індивідуально-диференційований підхід у професійній підготовці майбутніх учителів інформатики». У квітні 2007 року отримав учене звання доцента.

Навчальна і методична робота

Викладає такі дисципліни: бази даних та інформаційні системи,операційні системи та системне програмування, технологія створення інформаційних систем.

Автор 10 паперових та 6 електроннихнавчально-методичних посібників для вищої та загальноосвітньої школи, у тому числі один з грифом МОН України.

Наукова робота

Працює над науковою проблемою «Інноваційні технології у фізико-математичній освіті».

Автор понад 120 наукових та методичних праць, серед яких 3 монографії , 9 статей у періодичних зарубіжних наукових виданнях. Коло наукових інтересів: креативна педагогіка, педагогічна інформатика, професійна підготовка вчителів інформатики.

Завантажити список публікацій