Матвієнко Юрій Сергійович

кандидат педагогічних наук, доцент

Контактна інформація

Службова адреса: 36003, м. Полтава, вул. Остроградського,2

Телефон кафедри: (05322)54-55-44

e-mail: kafedra_mai@ukr.net

Трудова і професійна діяльність

У 2003 році закінчив Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка з червоним дипломом та отримав кваліфікацію вчителя математики та фізики.

Екстерном здобув другу вищу освіту за спеціальністю "вчитель інформатики".

У студентські роки очолював робочу групу з питань патріотичного та духовного виховання молоді Обласної Студентської Ради, був депутатом Всеукраїнської Студентської Ради від Полтавської області. З 2001 по 2003 рік був радником голови Полтавської обласної державної адміністрації з питань молодіжної політики. Тричі проходив стажування в Полтавській обласній державній адміністрації, за результатами яких занесений до кадрового резерву.

З 2002 по 2008 рік працював за сумісництвом вчителем інформатики ЗОШ №25 м. Полтави.

З 2003 року працює асистентом кафедри математичного аналізу та інформатики ПДПУ. З 2004 р. заступник з виховної роботи декана фізико-математичного факультету. З 2007р. – старший викладач кафедри.  З 2004 р. є членом Асоціації викладачів комп’ютерних наук (Computer Science Teachers Association, USA).

У 2012 р. закінчив аспірантуру при кафедрі педагогічної майстерності та менеджменту ПНПУ імені В.Г. Короленка. В 2014 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічнихнаук.

Має подяки ректора, міського управління у справах сім’ї молоді та спорту, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у виховання студентської молоді. У 2009 році нагороджений нагрудним знаком від мера за вагомий внесок у виховання студентства. Має ряд кваліфікаційних сертифікатів комп’ютерного центру «Спеціаліст» при МДТУ імені Н.Е. Баумана.

Навчальна і методична робота

Викладає операційні системи та системне програмування, комп'ютерні мережі, комп'ютерну графіку, захист інформації в комп'ютерних системах.

Наукова робота

Керує проблемною студентською групою з теми «Впровадження у навчальний процес вільного програмного забезпечення».Коло наукових інтересів:криптографія, комп’ютерна графіка, програмування мобільних додатків, веб-програмування та дизайн, комп’ютерні мережі.

Творча і спортивна діяльність, здобуття

Керує студентським театром естрадних мініатюр «БУМ» та клубом інтелектуальної творчості «КІТ».

Організаційна робота

Виконує обов’язки заступника декана з виховної роботи.

Завантажити список публікацій