Редчук Костянтин Сергійович

старший викладач             

Контактна інформація

Службова адреса: 36000 м. Полтава, вул. Остроградського, 2

Телефон кафедри: (05322) 54-54-06

e-mail: math.pnpu@i.ua

Трудова і професійна діяльність

1971 – 1972 рр. – навчався в професійно-технічному училищі № 21 м. Полтави, а після закінчення працював електромонтером на полтавському заводі “Хіммаш”.

Із 1973 р. по 1975 р. служив у лавах Радянської Армії.

У 1976 році вступив на І курс фізико-математичного факультету Полтавського державного педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка, який закінчив у 1980 році і здобув кваліфікацію й звання вчителя математики.

Із 15.08.1980 р. працював асистентом, а з 5.09.2002 року – старший викладач кафедри математики Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Навчальна і методична робота

Викладає дискретну математику, алгебру та геометрію, числові системи.

Автор трьох навчально-методичних посібників для вищої та середньої школи, серед яких збірник тестів з математики для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з грифом Міністерства освіти і науки України.

Наукова робота

Працює над науковою проблемою “Визначення числових характеристик стиску інформації при викладанні математики”. Автор 35 науково-методичних публікацій.

Організаційна робота

Член журі ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики для школярів; член журі Обласних математичних змагань імені М.В. Остроградського; член вченої ради факультету.

Завантажити список публікацій